Kom jij ons team versterken?

Heb jij reeds bewezen dat je complexe veranderprojecten kunt aansturen op het gebied van strategie-executie, heb je ruime ervaring als business consultant en zoek je een ondernemende en ambitieuze “consulting boutique”, dan ben jij de persoon die wij graag aan ons team willen toevoegen! Wij zijn op zoek naar een Senior Business Consultant!

Functiebeschrijving

De senior business consultant kenmerkt zich door zijn/haar onderscheidende aanpak “Head & Heart”, onze merkbelofte en begeleidt verbeterprojecten bij opdrachtgevers van Been Management Consulting. Taken en verantwoordelijkheden bij het begeleiden van onze strategie-executie projecten;

 • Opstellen planning, scope en doelstellingen
 • Change management aanpak opstellen en begeleiden
 • Operationele aansturing van een projectteam of een programma
 • Project control van de ´deliverables´ en budget management
 • Implementeren en verbeteren van performance management
 • Naast de rol van senior business consultant op een klantproject ben je onderdeel van het been mc-team van professionals. Samen werken we aan persoonlijke ontwikkeling en groei door; propositieontwikkeling, marketing & sales en klantgericht ondernemerschap.

Profiel

 • WO-opleiding aangevuld met 5-8 jaar relevante werkervaring in de industrie of dienstverlening
 • Werkervaring op het gebied van strategie-executie
 • Werkervaring in project-programma management, business consultancy, met aantoonbare ervaring van performance management vraagstukken
 • Kennis van en ervaring met project & change methodologieën o.a. Prince2/ Scrum-Agile/ ADKAR/ Theory of Planned Behavior/ Kotter
 • Kennis van en ervaring met Lean Six Sigma is een pré
 • Werkt gedisciplineerd en gestructureerd
 • Heeft een positief kritische houding
 • Heeft empathisch vermogen
 • Ondernemend en ziet kansen om samen te werken aan ontwikkeling en groei (commercieel inzicht)

Wat wij bieden?

 • Een ondernemende omgeving waarbij leuke uitdagende klantprojecten, ontwikkeling en groei centraal staan
 • Salaris: marktconform (inclusief uitstekende secundaire voorwaarden) met een aanzienlijk variabel deel
 • Type: Full Time

Interesse?

Stuur dan je cv en motivatie naar Mariska Schooneveld via mariska.schooneveld@beenmc.com. Wil je meer informatie over been mc bezoek dan onze website www.beenmc.com en www.beenmc.com/ontwikkel of neem telefonisch contact op via telefoonnummer: 020- 760 21 50.

Meer weten?

Roel Beentjes - Been Management Consulting

Wellicht vind je dit ook interessant

De magie van samenwerken aan duurzaamheid

Magisch, dat was de B for Good Leaders’ Summit. Een bijeenkomst met 1,100 CEOs, ondernemers en andere leiders. Allemaal toegewijd om ‘business as a force for good’ te gebruiken. Wat we gemeen hebben? We begrijpen…

Lees verder »

B for Good Leaders Summit

Huhtamaki’s reis richting 100% duurzame verpakkingen

Op 11 mei stonden we op het podium van de B for Good Leaders Summit in Amsterdam. Daar vertelden consultants Marine Clément and Marieke Siero, samen met Wouter Kienstra van Huhtamaki, over de reis van…

Lees verder »

Consultancy.nl | B for Good Leaders Summit 2023 vindt plaats in Amsterdam

Consultancy.nl, een platform voor consultants en consultancy, schrijft over de B for Good Leaders Summit dat deze week plaatsvindt in Amsterdam. Speciale aandacht gaat in het artikel ook uit naar het partnership met Been Management…

Lees verder »