Kom jij ons team versterken?

Heb jij reeds bewezen dat je complexe veranderprojecten kunt aansturen op het gebied van strategie-executie, heb je ruime ervaring als business consultant en zoek je een ondernemende en ambitieuze “consulting boutique”, dan ben jij de persoon die wij graag aan ons team willen toevoegen! Wij zijn op zoek naar een Senior Business Consultant!

Functiebeschrijving

De senior business consultant kenmerkt zich door zijn/haar onderscheidende aanpak “Head & Heart”, onze merkbelofte en begeleidt verbeterprojecten bij opdrachtgevers van Been Management Consulting. Taken en verantwoordelijkheden bij het begeleiden van onze strategie-executie projecten;

 • Opstellen planning, scope en doelstellingen
 • Change management aanpak opstellen en begeleiden
 • Operationele aansturing van een projectteam of een programma
 • Project control van de ´deliverables´ en budget management
 • Implementeren en verbeteren van performance management
 • Naast de rol van senior business consultant op een klantproject ben je onderdeel van het been mc-team van professionals. Samen werken we aan persoonlijke ontwikkeling en groei door; propositieontwikkeling, marketing & sales en klantgericht ondernemerschap.

Profiel

 • WO-opleiding aangevuld met 5-8 jaar relevante werkervaring in de industrie of dienstverlening
 • Werkervaring op het gebied van strategie-executie
 • Werkervaring in project-programma management, business consultancy, met aantoonbare ervaring van performance management vraagstukken
 • Kennis van en ervaring met project & change methodologieën o.a. Prince2/ Scrum-Agile/ ADKAR/ Theory of Planned Behavior/ Kotter
 • Kennis van en ervaring met Lean Six Sigma is een pré
 • Werkt gedisciplineerd en gestructureerd
 • Heeft een positief kritische houding
 • Heeft empathisch vermogen
 • Ondernemend en ziet kansen om samen te werken aan ontwikkeling en groei (commercieel inzicht)

Wat wij bieden?

 • Een ondernemende omgeving waarbij leuke uitdagende klantprojecten, ontwikkeling en groei centraal staan
 • Salaris: marktconform (inclusief uitstekende secundaire voorwaarden) met een aanzienlijk variabel deel
 • Type: Full Time

Interesse?

Stuur dan je cv en motivatie naar Mariska Schooneveld via mariska.schooneveld@beenmc.com. Wil je meer informatie over been mc bezoek dan onze website www.beenmc.com en www.beenmc.com/ontwikkel of neem telefonisch contact op via telefoonnummer: 020- 760 21 50.

Meer weten?

Roel Beentjes - Been Management Consulting

Wellicht vind je dit ook interessant

Jeroen Janssen OLVG

Het verhaal van het OLVG

Zoals op veel plekken de zorg moet er ook op de MDL-poli (maag, darm en lever, red.) van het OLVG veel gebeuren met weinig mensen. MDL-arts Jeroen Jansen wil, samen met zijn collega Margien Seinen,…

Lees verder »

Ontmoet onze people & culture manager Tosca Spee

People & culture manager Tosca Spee noemen we ook wel de lijm van ons bedrijf. Voor kandidaten is zij het eerste gezicht van Been Management Consulting. Hoe omschrijft zij onze people & culture? Welke rol…

Lees verder »

abbvie

Het verhaal van AbbVie

Vergrijzing, oplopende kosten, personeelstekorten. De Nederlandse zorg staat voor grote uitdagingen. Hoe kunnen farmaceuten bijdragen aan het toekomstbestendig maken van het zorgsysteem? We spreken Tim Rombouts en Thomas Vedder van het Healthcare Innovation Team van…

Lees verder »